Sport

Veron kthehet në futboll, por çfarë kërkon te ky klub? (FOTO)


Publikuar më:


Juan Sebastian Veron dëshiron ta realizojë një ëndërr të fëmijërisë.

Ai do t’i mbrojë ngjyrat e Estudiantes më 2017.

Dhe, ai synon të luajë me skuadrën në Libertadores, raportojnë mediat e huaja, përcjell “Lajmi.net”.

Madje, ai mund të debutojë kundër Bayer Leverkusenit më 8 janar në Florida Cup në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top