Ferizaj

Vdes një person në Shtërpcë, goditet nga tensioni i lartë i rrymës


Publikuar më:


Një person derisa ishte duke punuar  në Shtërpcë është goditur nga tensioni i lartë i rrymës, me ç’rast i njëjti ka ndërruar jetë.

Njësitë relevante kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe nga ekipi mjekësor është konstatuar se viktima nuk ka shenja jete.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar nëInstitutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

To Top