Lajme

Vajza e mitur shkon të jetoj me të dashurin, babai lajmëron policinë


Publikuar më:


 

Policia ka intervistuar të miturën dhe të dyshuarin.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar i cili udhëzon qe rasti të shkojë në procedurë të rregullt./Lajmi.net/

 

.

Comments
To Top