Lajme

Ushtronte dhunë fizike ndaj nënës së vet lirohet


Publikuar më:


largea-dhune1430300335

Një i dyshuar në Prishtinë në vazhdimësi kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj nënës së vet.

Kështu ka raportuar viktima. Megjithatë, i dyshuari vetëm është intervistuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt./Kp

Comments
To Top