Sport

Unitedi arrin katër fitore radhazi, ja çfarë deklaron Mourinho


Publikuar më:


Trajneri portugez është ndarë i kënaqur me rezultatin e ndeshjes së sotme, por paraqitja e futbollistëve të tij, i ka pëlqyer vetëm në pjesën e dytë.

“Nuk më pëlqeu performanca e pjesës së parë. Më pëlqeu rezultati. Më pëlqeu shumë pjesa e dytë”, ka thënë Mourinho pas ndeshjes.

“Kemi pasur shfaqje të mira që një kohë të gjatë”.

“Së fundi ne kemi rezultate të mira, katër fitore dhe 12 pikë radhazi”, përfundoi trajneri portugez.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top