Sport

United mund Evertonin dhe thyen rekord (Video)


Publikuar më:


united-everton

Manchester United e ka mundur Evertonin me rezultatin 1-0, falë golit të Anthony Martial në minutën e 54 të takimit. Njëhokësisht, ky ishte edhe goli i 1000-të i Manchester Unitedit në ‘Old Trafford’ në kuadër të Premier Ligës.

https://www.youtube.com/watch?v=e8q1w7iEQ04

Comments
To Top