Sport

Ukrainë-Kosovë, kjo ishte historike


Publikuar më:


Pamje nga ndeshja Ukrainë-Kosovë

Për ukrainasit ishte fitorja e 100-të historike me rezultat të pastër.

Krahas kësaj, për trajnerin e Ukrainës, Andriy Shevchenko, kjo ishte fitorja e parë si trajner, që do të thotë se do ta mbajë mend gjatë tërë karrierës së tij fitoren ndaj Kosovës.

Ukraina mposhti Kosovën me rezultat të pastër, 3:0.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top