Lajme

Trump: Kur anuluan hedhjen e fishekzjarrëve, e kuptova se kam fituar


Publikuar më:


“Gjithçka u rregullua në javën e fundit dhe unë kam menduar dhe e kam ndjerë se do të fitojë bindshëm, shumë lehtë mbi ato 270 votat elektorale”, ka thënë Trump, transmeton lajmi.net.

“Kur u anulua hedhja e fishekzjarrëve, ata e dinin, e dija edhe unë”, ka thënë Trump.

Donlad Trump ishte befasia e vitit 2016. Fitorja e tij kundrejt Hillary Clintonit la pa fjalë e gjithë botën, pasi që në asnjë sondazh deri ditën e zgjedhjeve ai nuk kishte epërsi ndaj Hillaryt. /Lajmi.net/

 

.

Comments
To Top