Sport

Trepça ’89 transferon futbollistin e njohur serb (FOTO)


Publikuar më:


 

Trepça ’89 ka zyrtarizuar transferimin e sulmuesit serb Demir Avdiq.

26-vjeçari ka përvojë nga Gjermania dhe Holanda. Kurse, tani do t’i dëshmojë kualitetet e tij në Vala Superligën e Kosovës në futboll, përcjell “lajmi.net”.

“Trepça ’89 arrin marrëveshje me sulmuesin korpulent Demir Avdiq. Ai si futbollist u formua në KF Novi Pazar, ka edhe përvojë ndërkombëtare si në Werder Bremen – Gjermani, e në ligën holandeze”, thuhet në konfirmimin e Trepçës. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

 

.

Comments
To Top