Ferizaj

Tre të vdekur nga aksidenti në autostradën Prishtinë – Shkup afër fshatit Babush


Publikuar më:


Një aksident që duket ka përfunduar me fatalitet ka ndodhur pak më parë në autostradën Prishtinë-Ferizaj.

Tre perosna kanë ndërruar jetë sot gjatë një aksidenti që ka ndodhur në Autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi  të Babushit, njofton Klan Kosova.

Këtë e bëri të ditur Luljeta Mehmeti nga Policia e Kosovës.

Në vendin e ngjarjes kanë dal dhe njësitet policore.

To Top