Ferizaj

Trajneri Petrit Rushiti sot mbledhë juniorët e KF Ferizaj, fillon stërvitja e parë


Publikuar më:


Trajneri Petrit Rushiti përmes një njoftimi ka ftuar të gjithë juniorët e KF Ferizaj , që sot të grumbullohen në stadium për të filluar stërvitjen e parë

Njoftojmë juniorët e K.F Ferizaj se sot me datën 07/08/2019 me fillim në ora 18:00 ne stadiumin mbrapa palestrës sportive do të bëhet takimi stërëvitor i pari për këte kampionat.
Ftojmë lojtarët që të paraqiten me kohë, dhe njëkohësisht me vete te marrin pregaditjet sportive,pasiqë do të ketë dhe një seancë stervitore me trajnerin PETRIT RUSHITI, i cili do të vazhdojë të pregaditë talenta që në të ardhmen të kontribojnë ne ekipen e parë , thuhet në njoftimin e klubit të juniorëve të Ferizajt

To Top