Sport

Trajneri i Spanjës thotë diçka të çuditshme për Shqipërinë


Publikuar më:


“Ajo që kishim planifikuar ndaj Italisë u bë siç duhej. Por do të analizojmë momentet e mira dhe ato më pak të mira të skuadrës në këtë ndeshje. Di të them tani se ajo ndaj Shqipërisë është ndeshja më e vështirë nga të dyja që kishim në këtë javë”, tha Lopetegui para gazetarëve.

“Mendoj se kemi bërë një paraqitje të mirë në përgjithësi, me një pjesë të parë të shkëlqyer. Më vjen keq që nuk morëm tri pikët, e meritonim të fitonim por kjo është Italia, e cila ka gjithmonë një jetë më shumë. Nuk ditëm në 20 minutat e fundit t’i përgjigjeshim lojës së tyre”, theksoi trajneri.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top