Lajme

Tragjedi në Tiranë: Vdes një vajzë 10-vjeçare, pasi konsumoi alkool natën e ndërrimit të viteve


Publikuar më:


Burime të Albeu.com nga komisariati nr. 4 bëjnë me dije se prindërit kanë deklaruar në polici se vajza ka konsumuar një birrë dhe po ashtu një sasi vere, dhe se ky mendohet se është shkaku që i ka sjellë vdekjen.

Ende nuk bëhet i ditur identiteti i vajzës, ndërkohë kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të vdekjes.

.

Comments
To Top