Sport

Tottenham – Manchester United, formacionet zyrtare


Publikuar më:


tottenhamunited

Tottenham dhe Manchester Unitedi do të përballen në ‘White Hart Lane’ duke filluar nga ora 17:00. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të xhiros së 32-të në Premierligë.

Tottenham: Lloris (C), Walker, Alderweireld, Vertonghen, Rose; Dier, Dembele; Lamela, Eriksen, Alli; Kane

Manchester United: De Gea, Fosu-Mensah, Smalling, Blind, Rojo, Schneiderlin, Carrick, Mata, Lingard, Martial, Rashford

Comments
To Top