Sport

Tmerr në fushë, një futbollist bëhet “hero” duke ia shpëtuar jetën kundërshtarit (VIDEO)


Publikuar më:


Yasser Corona është kthyer në një hero sepse ka shpëtuar një jetë njeriu.

21 vjeçari Diego Cruz, mbrojtësi i Atlas u përplas me një kundërshtar.

Për pasojë të impaktit të dhunshëm futbollisti u përplas përdhe duke rënë pre e konvulsioneve.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top