Sport

Tjetër humbje për Barcelonën (Video)


Publikuar më:


barca1

Barcelona ka pësuar tjetër humbje. Ekipi i Luis Enriques pësoi 2-1 në shtëpi ndaj Valencias, duke mbetur kështu baras me pikë me Atleticon e vendit të dytë.

Santi Mina dhe autogoli i Rakitic i dhanë epërsinë e dyfishtë Valencias, ndërsa për Barcelonën epërsinë e ngushtoi Messi.

https://www.youtube.com/watch?v=fesNkLv35bQ

 

Comments
To Top