Lajme

Tiranë, vdes një i moshuar pasi banesa e tij u përfshi nga zjarri


Publikuar më:


Nga policia mësohet se ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 08:05, në rrugën “Niko Avrami”, ku ka rënë zjarr në banesën e shtetasit I. Z., 94 vjeç, i cili ka humbur jetën si pasojë e asfiksimit nga tymi i krijuar në brendësi të banesës.

Nga hetimet paraprake dyshohet, se ky shtetas ka ndezur disa kartona në mes të banesës për tu ngrohur, të cilat kanë shkaktuar diegien e disa orendive të ndryshme duke sjellë më pas dhe asfiksimin e viktimës, ndërkohë që po punohet për të zbardhur ngjarjen. /Gazeta Express/

.

Comments
To Top