Sport

Tifozja seksi e Shqipërisë “shtatzënë” me italianin, ai nis të qajë (VIDEO)


Publikuar më:


Këngëtari në fjalë njihet si një “Don Zhuan” dhe drejtuesit e emisionit satirik “Le Iene” kanë menduar t’i punojnë një rreng me kamera të fshehtë nëpërmjet bashkëpunimit të shqiptares.

Irid, e përgatitur nga “Le Iene”, i komunikoi Morenos se kishte mbetur shtatzënë nga historia që të dy kishin pasur së bashku. Ajo e telefonoi duke i dhënë lajmin e më pas i bëri një vizitë të papritur në orën 8 të mëngjesit duke e lajmëruar se do të kërkonte 25% të fitimeve nga karriera e tij.

Moreno filloi të qante duke kujtuar se Irid praktikisht po i bënte shantazh, ndërsa kaloi në një krizë të mirëfilltë nervash, duke arritur deri sa të villte nga nervozizmi, i ngacmuar vazhdimisht nga miqtë e tij.

Një histori mjaft komike për teleshikuesit, por shumë stresuese për Morenon, lehtësimi i të cilit dukej qartë në momentin kur i thanë se kishte qenë vetëm një rreng.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.  

.

Comments
To Top