Sport

Tifozët ‘masakrojnë’ gjyqtarin pasi akordoi penallti (VIDEO)


Publikuar më:


Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top