Sport

Tifozeritë ‘Ballistët’ dhe ‘Shvercerat’ përleshen në Çair (Foto)


Publikuar më:


ballistet-620x330

Një përplasje mes dy tifozërive ka ndodhur sot pasdite në Çair përgjatë ndeshjes Shkëndija – Sileksi.

Mësohet se tifozët e Shkëndijes “Ballistët” janë përleshur me ato të Sileksit ““Shvercerat”, shkruan albeu.

Ndeshja si përfundim u mbyll 3:1 për Shkëndijen.

Nga incidenti janë distancuar tifozët “Shvërca Shkup” duke thënë se nuk kanë të bëjnë me ngjarjen.

237487

237488

237489

237490

Comments
To Top