Ferizaj

Theret me thikë një person, në Ferizaj


Publikuar më:


Një person është therur me thikë nga një person i pa njohur në Ferizaj.

Ai ka kërkuar ndihmë mjekësore në Spitalin e Ferizajt dhe pastaj është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

To Top