Lajme

Thaçi: Grupe ekstremiste e neonaziste kanë paralajmëruar provokime ndaj lojtarëve të Kosovës


Publikuar më:


“Fakti se sot flamuri i shtetit tonë valon në stadiume, palestra sportive, koncerte dhe konferenca, dëshmon se shteti ynë jo veç që ekziston dhe po përparon, por tashmë edhe po njihemi botërisht për krenarinë dhe dashurinë që e tregojmë kudo që ka artiste, sportistë, përfaqësues tonë në botë. Forca Kosova! Me fat Shqipëri!”, ka thënë Thaçi

.

Comments
To Top