Lajme

Thaçi e Mustafa “relaksohen” me nga një kafe në publik (Foto)


Publikuar më:


Presidenti Thaçi dhe kryeministri Mustafa, si duket ende nuk e kanë harruar shoqërinë e vjetër.

Ata dy sot janë parë duke pirë kafe së bashkë në njërin prej lokaleve, të cilin presidenti Thaçi e frekuenton mjaft shpesh.

Bashkë me Thaçin dhe Mustafën ishte i ulur edhe ministri i Integrimit Evropian, Bekim Çollaku, transmeton Telegrafi.

thaqi mustafa

thaqi mustafa1

Comments
To Top