Sport

Tevez te klubi i ri, rrogën sa Messi e Ronaldo së bashku!


Publikuar më:


Carlos Tevez është afër largimit nga Boca Juniors.

Sulmuesi argjentinas është pranë arritjes së marrëveshjes për transferim në Kinë.

‘Sportmediaset’ raporton se ish numri 10 i Juventusit do të nënshkruajë me Shanghai Shenhua, përcjell “lajmi.net”.

Ai do të bëhet futbollisti më i paguar në botë me 42 milionë euro për dy sezonet e ardhshme. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top