Sport

Tevez me gol spektakolar në Argjentinë nga gjuajtja e lirë (Video)


Publikuar më:


tevez1

Carlos Tevez ka realizuar një gol spektakolar në Argjentinë.

Në takimin në mes të Boca Juniors dhe Deportivo Cali në ‘Copa Libertadores’, Tevez shënoi një gol të jashtëzakonshëm nga goditja e dënimit.

Shikojeni atë më poshtë. /Gazeta Blic/

Comments
To Top