Lajme

Tërmeti në Shkup: Mbyllet për sonte qendra më e madhe tregtare


Publikuar më:


 

Qendra tregtare “City Mall” informon publikon se pas një seri tërmetesh që goditën Shkupin në pasdite, menaxhimi i qendrës në përputhje me të gjitha protokollet dhe procedurat e përcaktuara për trajtimin e fatkeqësive natyrore, sonte do të jetë i mbyllur, njofton TetovaSot.

Në objektin e qendrës tregtare, nuk është konstatuar ndonjë dëm në objekt, dhe se të gjithë vizitorët që ishin në momentin e goditjes së tërmetit janë evakuuar me sukses nga qendra.

Qendra njofton se nga nesër do të vazhdojë të punojë sipas orarit të rregullt të punës.

Comments
To Top