Lajme

Tërmet në Tiranë


Publikuar më:


t

Mesditën e sotme në kryeqytet, në Berat dhe Memaliaj janë ndjerë lëkundje tërmeti. Lëkundjet u ndjenë rreth orës 15.02, 106 km në veri të Tiranës.
Në epiqendër, rreth 2 km nën tokë magnituda e tërmetit ka qenë 3.1 ballë. Nga tërmeti nuk janë raportuar dëme materiale./Gazeta Blic/

Comments
To Top