Lajme

Tërmet në Shkup


Publikuar më:


Ky tërmet është regjistruar në orën 1 të mëngjesit të sotëm, me një forcë prej 1.6 shkallë Rihter. I njëjti është ndier në Shkup dhe rrethinë, me një intensitet prej 3 shkallësh, sipas sistemit makrosizmik evropian.

.

Comments
To Top