Sport

Ter Stegen: Ja çfarë do të bëjmë në Madrid


Publikuar më:


Kjo është dëshira e madhe e portierit gjerman për vitin 2017.

“Sa i përket aspektit sportiv, dua që të fitojmë sa më shumë ndeshje dhe në fund të festojmë në Madrid. Gjithsesi, shpresoj të kemi shëndet sepse gjithçka varet nga shëndeti”, deklaroi Ter Stegen për “Mundo Deportivo”, përcjellë “lajmi.net”.

“2016-a ishte një vit me shumë gjëra interesante. Si ekip kemi vazhduar të rritemi. Në pjesën e dytë të vitit lojërat kanë qenë pak më ndryshe, sepse skuadrat kanë ndryshuar mënyrën se si mbrohen ndaj nesh”, shtoi Ter Stegen.

Ai theksoi po ashtu se sheh veten edhe për një kohë të gjatë portier të Barcelonës. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top