Ferizaj

Tentohet të rrëmbehet një femër në Ferizaj


Publikuar më:


Policia njofton se në fshatin Bibaj të Ferizajit një femër ka njoftuar se një i dyshuar, i panjohur ka tentuar me forcë ta fusë në veturën e tij

Viktima ka pësuar lëndime trupore ku edhe ka marrë tretman mjekësor në spitalin rajonal të Ferizajt, bën të ditur policia. 

“Viktima ka rezistuar dhe ka arritur të largohet nga vendi i ngjarjes, kurse i dyshuari është larguar në drejtim të panjohur. Viktima ka pësuar lëndime trupore ku edhe ka marrë tretman mjekësor në spitalin rajonal të Ferizajt”, theksohet në raportin e PK’së./

To Top