Lajme

Të shtëna me armë në Shkodër, plagoset një 20-vjeçar


Publikuar më:


Policia shqiptare

Ai është Ilfat Haxhija, i cili është dërguar në Spital dhe është jashtë rrezikut për jetën. Policia është në vendngjarje dhe ka nisur punën për kapjen e autorëve. Ende nuk dihet motivi dhe rrethanat e ngjarjes.

.

Comments
To Top