Ferizaj

Të rinjtë e Nisma-s nga Ferizaj solidarizohen me familjet që humbën të dashurit e tyre në Maqedoni


Publikuar më:


Disa të rinjë  nga Nisma Socialdemokrate  në Ferizaj  janë solidarizuar me familjet  të cilat humbën  më të dashurit e tyre në aksidentin e komunikacionit në Maqedoni.

Me këtë rast të rinjtë ndezën qirinjë në shenjë  solidarizimi dhe ndanë dhimbjen me të gjithë bashkombasit.

“Dhimbje për jetët që u shuan # Gostivar” ishte sllogani i  të rinjëve nga ky subjekt politik.

Ndryshe, dje në  autostradën Shkup-Tetovë në aksidentin që ndodhi me autobus humbën jetën 14 udhëtarë.

To Top