Sport

Të gjithë po qeshin me videon e Ronaldos të publikuar në Instagram (VIDEO)


Publikuar më:


Portugezi që po lë pas një vit të jashtëzakonshëm, me anë të një video në Instagram, ka uruar të gjithë për Krishtlindje dhe Vitin e Ri.

Mënyra se si këndon dhe uron, është e mahnitëse.

Desejo a todos o melhor do mundo em 2017. Bom ano! I wish you all the best in the world in 2017! Happy New Year.

A video posted by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on Dec 30, 2016 at 12:59pm PST

.

Comments
To Top