Ferizaj

Të enjten përurohet projekti madhështor “Bashkimi i Qytetit” në Ferizaj


Publikuar më:


Komuna e Ferizaj ka njoftuar se kanë përfunduar punimet në projektin madhështor “Bashkimi i Qytetit”.

Të enjten në ora 20:30, do të përurohet  vepra madhore infrastrukturore – nënkalimit kryesor për vetura dhe këmbësorë në qendrën e qytetit të Ferizaj.

“Fillimisht, uroj të jeni mirë me shëndet dhe punët po ju ecin mbarë!

Kemi kënaqësinë që të enjten (08.07.2021), në ora 20:30, t’ju ftojmë në përurimin e veprës madhore infrastrukturore – nënkalimit kryesor për vetura dhe këmbësorë në qendrën e qytetit të Ferizaj, i njohur me emrin simbolik “Bashkimi i Qytetit”.

Ardhja juaj do ta begatonte edhe më shumë këtë ngjarje!”, thuhet në njoftim.

To Top