Lajme

Takimi Thaçi-Hajrizi mbahet pa praninë e mediave


Publikuar më:


APOThaciEPAKovacsArtikelbild

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është takuar sot me kryetaren e Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, Arta Rama Hajrizi.

Ani pse ishin ftuar mediat për ta përcjellë këtë takim, ai është mbajtur pa praninë e tyre.

Pos me udhëheqësen e Kushtetueses, Thaçi sot pret në takim përfaqësuesit e shoqatës gjermane për politikë të jashtme  si dhe kryetarin e Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri.

 

Comments
To Top