Sport

Sunderland – Watford, ja me çfarë nota u vlerësuan Januzaj dhe Behrami (FOTO)


Publikuar më:


‘Macet e Zeza’ kanë mposhtur 1:0 në shtëpi Watfordin.

Në këtë ndeshje nga minuta e parë u paraqitën Adnan Januzaj dhe Valon Behrami.

Januzaj është vlerësuar 6.8 nga ‘whoscored’, me notë të njëjtë është vlerësuar edhe mesfushori Behrami, shkruan lajmi.net.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top