Sport

Sunderland-Chelsea, Januzaj startues


Publikuar më:


Sunderland: Pickford, Jones, Van Aanholt, Djilobodji, Kone, O’Shea, Denayer, Kirchhoff, Januzaj, Borini, Defoe.

Chelsea: Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Cahill (c); Moses, Kante, Fabregas, Alonso; Willian, Diego Costa, Pedro.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top