Lajme

Sulmohet punëtori në një pikë të derivateve në Istog


Publikuar më:


largea-policia-vend-krimi-650x35841457378240_1461058349-314715

Në Istog afër një pompe të derivateve dje ka ndodhur një rrahje mes një personi dhe punëtorit të atij vendi.
Në raportin e Policisë së Kosovës thuhet rrahja ka ndodhur pas një mosmarrëveshjeve mes tyre. Por nuk tregohen arsyet e mosmarrëveshjes.

Personi i sulmuar sipas policisë është dashur të marrë trajtim mjekësor, ndërsa ii dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Comments
To Top