Ferizaj

Sulmohet me armë zjarri një shtëpi në Ferizaj


Publikuar më:


Sapo kishte kaluar mesnata e së dielës, një grua nga Ferizaj kishte lajmëruar Policinë e Kosovës pasi pretendonte se ia kishin sulmuar shtëpinë me armë zjarri.

“Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë konstatuar se një xham i dritares së dhomës ka një vrimë që dyshohet se mund të jetë shkaktuar nga të shtënat”, thuhet në raportin policor.

Motivi i rastit nuk dihet, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin deri në evidentimin e plotë të tij.

Comments
To Top