Lajme

Sulmet ajrore amerikane vranë tre luftëtarë të ISIS-it


Publikuar më:


Objektivat e sulmit ishin katër pozita llaç dhe një pozitë mbrojtëse pranë Aleppo, thuhet në një deklaratë, duke shtuar se aeroplanët turq të luftës nuk kanë qenë të përfshirë në sulmet. /Lajmi.net/

 

Comments
To Top