Lajme

Sulm ndaj personit zyrtar, arrestohen 5 persona


Publikuar më:


1_7686

Pesë persona janë arrestuar në Prishtinë, pasi të njëjtit kanë goditur me veturën e tyre, veturën e zyrtarëve të pylltarisë deri sa ata ishin në lëvizje.

Nuk raportohet për të lënduar. Nga të dyshuarit është konfiskuar një armë Sig Sauer 9mm. Me urdhër të prokurorit katër të dyshuar janë dërguar në mbajtje dhe një është liruar./KosovaPress/

 

Comments
To Top