Lajme

Studentët nesër me aktivitet simbolik para kishës serbe në Kampusin e Universitetit


Publikuar më:


Organizata “Demokracia Studentore”, ka njoftuar se nesër do të mbajnë një aktivitet simbolik para kishës ortodokse serbe e cila gjendet në Kampusin e Universitetit të Prishtinës.

Aktiviteti do të fillojë në ora 11:30, dhe do të prezantohen masakrat që ka kryer Serbia në Kosovë.

Comments
To Top