Sport

Skena të “çmendura”: Ndëshkohet me të kuq, pasi u përlesh me shokun e skuadrës (Video)


Publikuar më:


Screen-Shot-2016-04-04-at-1.12.22-PM

Në Norvegji pati një ndëshkim të pazakontë me të kuq në fundjavë, në takimin në mes të Strømsgodset dhe Haugesund.

Këta të fundit mbetën me 10 lojtarë, kur Haris Hajradinovic u ndëshkua me të kuq, pasi u kacafyt me një shok të skuadrës.

22-vjeçari Hajradinovic u përlesh me portierin e tij, Per Bråtveit, dhe gjyqtari menjëherë i tregoi të kuqin.

Shikoni pamjet më poshtë. /Gazeta Blic/

 

Comments
To Top