Lajme

Shumica e të vrarëve dhe të lënduarve janë turq


Publikuar më:


Zyrtarët turq kanë njoftuar se shumica e të vrarëve dhe të plagosurve janë turq ndërsa disa prej tyre janë të huaj.

Deri më tani është raportuar për 28 persona të vrarë në dy sulmet me bomba në aeroportin e Stambollit.

Comments
To Top