Lajme

Shuhet familja shqiptare në Kanada, 3 femra vdesin në aksident


Publikuar më:


Tre pjesëtare të një familjeje shqiptare kanë humbur jetën në një aksident tragjik në Kanada.

Xhemile Vokshi 55 vjeçe, vajza e saj Valbona Vokshi 35 vjeç dhe mbesa Isabela Kuçi 5 vjeçe, janë viktimat e shënuar nga ky aksident tragjik.

Mediat e huaja raportojnë se në aksident janë përfshirë disa makina, në njërën prej të cilave ndodhej edhe motra e Valbonës me vajzën e saj, të cilat për fat kanë shpëtuar pa lëndime serioze.

kanda

kanda1

kanda2

Comments
To Top