Lajme

Shqipëri: I dënuari më burg kërcënon për sulme terroriste, nisin hetimet


Publikuar më:


Sipas burimeve zyrtare të policisë, pas monitorimit të bërë nga kjo drejtori për Naim Beharin (Nikolas Kostandinos), i cili aktualisht është i dënuar në burgun e Fushë Krujës, i janë referuar materialet në Prokurorinë e krimeve të Rënda në veprën penale “Kanosja për kryerjen e veprave me qëllime terroriste.

Behari vuan një dënim për vrasje dhe ka kërcënuar nga telefoni i burgut se do të kryente akte terroriste.

.

Comments
To Top