Lajme

Shpëtohen dy persona që kishin mbetur të bllokuar në bjeshkët e Mushtishtit


Publikuar më:


Deputeti nga Suhareka këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook.

“Posa kam kuptuar nga mediet, se dy qytetarë janë bllokuar në bjeshkë, jam interesuar dhe kam arritur në vendin e ngjarjes në Mushtisht. Të dy tashmë janë shëndosh e mirë falë vullnetarëve që shkuan atje për ti marrë, Policisë, sektorit të emergjencave, etj. Pra falenderimi ju takon atyre”, ka shkruar Muharremaj. /Lajmi.net/

.

Comments
To Top