Sport

Shpërthimi i Suarezit mbrëmë, zbulohet se çka i tha gjyqtarit


Publikuar më:


luis

Zbulohe arsyeja e zverdhjes së Luis Suarez në ndeshjen Barcelona-Valencia.

Ai “shpërtheu” ndaj gjyqtarit, duke i thënë se mysafirët po e zhagitin lojën.

“Ata po humbin kohë dhe ti po e lejon një gjë të tillë”, ka thënë Suarez, shkruan “Mundo Deportivo”.

Gjithsesi, Suarez nuk rrezikon pezullim pas zverdhjes, sepse nuk e ka plotësuar numrin e kartonëve.

Comments
To Top