Lajme

Shpërthen bombola e gazit, plagosen dy të moshuar


Publikuar më:


Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetit e Durrësit në lagjen Nr.12.

Sipas burimeve të policisë bëhet me dije se në banesën ishin dy të moshuar përkatësisht  77- vjeçari me inicialet S.M. dhe bashkëshortja e tij, 73 -vjeçe të cilët po marrin ndihmë mjekësore në Spitalin Rajonal Durrës, raporton tvklan.

.

Comments
To Top