Lajme

Shokuese: Momenti kur kamikazët e ISIS-it vrasin 27 persona në Irak (Video)


Publikuar më:


Në këto pamje shihen njerëzit duke ikur pas një shpërthimi në Bagdad, kryeqyteti i Irakut.

Cak i sulmit ishte një dyqan në arenën shiite në Bagdad, transmeton Express.

Autoritetet e policisë kanë treguar se gjatë këtyre shpërthimeve u vranë 27 njerëz dhe u lënduan mbi 50 të tjerë.

.

Comments
To Top